Nauja patogi barų, restoranų, kavinių paieškos sistema

Pridėta: 28.08.2012.Autorius: BarRadar Žiūrėta: 4 / 259

Nutarus pasistiprinti išėjus iš namų ir ieškant vietos, kur praleisti laiką su gera kompanija, mėgaujantis kava ir ragaujant gardų maistą ar gėrimus, dažniausia kyla vieni ir tie patys klausimai: Kur? Iki kelių dirba? Kiek kainuoja? Ar turi mano mėgstamiausio (alaus, vyno, sumuštinuko ir pan.)?

Ne paslaptis, kad dažniausiai ieškome arčiausią vietą, kur lengva atvykti, todėl nevalingai šauna į galvą mintis, kad būtų gerai keliais pelytės mygtuko spustelėjimais kokioje nors interneto paieškos sistemoje arba išmaniajame telefone rasti, apžiūrėti arčiausias vietas poros kilometru spinduliu, kur būtų patogus privažiavimas ir tiekiamas pamėgtas maistas arba gėrimai, be to, draugiškomis kainomis. Taip pat svarbu, kaip ši vieta atrodo ir kokia ten atmosfera.

Na pagaliau, tokia galimybė atsirado. Darbą pradėjo didžiausia Baltijos šalyse (Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje) barų, kavinių, restoranų ir kitų maitinimo įstaigų paieškos sistema. Šiuo metu sistema siūlo kelis šimtus vietų miestuose ir už jų ribų, ir kasdien informacija papildoma vis naujais duomenimis.

BarRadar vartotojams suteikiama galimybė ieškoti sau, savo draugams, kolegoms, verslo partneriams pritaikytą vietą pagal įvairius kriterijus, į kuriuos įeina ir buvimo vieta, darbo laikas, ir prieinamos ekstra galimybės – nemokama stovėjimo aikštelė, Wi-Fi, kompleksiniai pietūs, terasa, pilstomas alus, vaikų kampelis ir t. t. Be to, galima apžiūrėti konkrečios vietos nuotraukas, perskaityti lankytojų atsiliepimus, komentarus iš Foursquare ir TripAdvisor. Ką skelbia pačios maitinimo įstaigos galima perskaityti prie profilio pridėtuose Twitter ir Facebook įrašuose.

BarRadar unikalumas tas, kad yra galimybė rasti, peržiūrėti iš arti esamas vietas jūsų buvimo vietos atžvilgiu, nurodant ją žemėlapyje arba pasirinkus konkrečią gatvių sankryžą.

Sekite BarRadar naujienas ir socialiniuose tinkluose Twitter, Facebook, GooglePlus – ir sužinokite apie maisto ir gėrimų mėgavimosi galimybes!

Sek mus


© 2012 BAR•RADAR. Perskelbiant arba cituojant, nuoroda į tinklalapį www.barradar.lt yra būtina.!
,
El. paštas:
Pranešimas: