Naudojimo sąlygos

BarRadar – tai barų, restoranų, kavinių ir kitų maitinimo įstaigų paieškos sistema. Tai unikali galimybė rasti artimiausią ir situaciją geriausiai atitinkančią vietą ir pagal eilę tam tikrų kriterijų, ir pagal Jūsų buvimo vietą, nurodant ją žemėlapyje.

Siekiant rasti geidžiamą vietą, tereikia pasirinkti dominčius kriterijus, pavyzdžiui, „kavinės“ ir „kompleksiniai pietūs“. Arba nurodykite konkrečių gatvių sankryžą ir raskite artimiausias maitinimo vietas, siūlančias kompleksinius pietus.

Pirmajame puslapyje nurodytos paskutinės 25 pridėtos vietos jų pridėjimo tvarka. Paieškos sistemoje yra trijų tipų vietos: 1) paryškintos (ryškios spalvos) arba rekomenduojamos vietos; 2) patikrintos vietos su papildoma informacija apie interjerą, valgiaraštį, kainas arba siūlomas ekstra galimybes; 3) vietos be išsamios informacijos (tekstas pilkos spalvos).

Kad BarRadar vartotojai galėtų apžiūrėti kokios nors vietos nuotraukas ir perskaityti lankytojų atsiliepimus, prie kiekvieno vietos profilio pridedama informacija iš Foursquare, Twitter, Facebook ir TripAdvisor. Taip pat kiekvienas, būdamas konkrečioje vietose, išmaniajame telefone arba savo kompiuteryje gali palikti maisto, atmosferos, aptarnavimo vertinimą salotinės spalvos puodelių formos (gradacija nuo 5 puodelių – puiku, iki 1 puodelio – blogai).

Informacija apie vietas, specialius pasiūlymus ir renginius nuolatos keičiasi, todėl kviečiame Jus aktyviai dalyvauti papildant informaciją skirsnyje REKOMENDUOTI VIETĄ ČIA. Lauksime duomenų, net jeigu nurodyta informacija dėl kataloge esančių maitinimo įstaigų yra neišsami arba netiksli – „pranešti apie pakeitimus“.

Sekite BarRadar informaciją ir socialiniuose tinkluose – Twitter, Facebook, GooglePlus, Foursquare. Aktyvūs vartotojai turi galimybę gauti naujausią informaciją, dalyvauti žaidimuose, konkursuose, apklausose ir sėkmingiausi gaus mielų dovanėlių iš BarRadar arba mūsų bendradarbiavimo partnerių.

Perskelbiant arba cituojant, nuoroda į tinklalapį www.barradar.eu yra būtina.

Sek mus


© 2012 BAR•RADAR. Perskelbiant arba cituojant, nuoroda į tinklalapį www.barradar.lt yra būtina.!
,
El. paštas:
Pranešimas: